Back to Top

Birmingham kontra Southampton, wynik końcowy 3-4

Na obiekcie St. Andrew's @ Knighthead Park miało miejsce spotkanie między Birmingham oraz Southampton zakończone wynikiem 3-4

W emocjonującym starciu w ramach 35. kolejki ligi Championship drużyny Birmingham i Southampton zmierzyły się na boisku St. Andrew's @ Knighthead Park. Mecz, który odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów. Ostatecznie to Southampton wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując Birmingham 4-3 po widowiskowej rywalizacji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-1 dla gospodarzy, ale druga połowa przyniosła wiele goli i emocji. Podsumowując, spotkanie to z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich fanów piłki nożnej.

Mecz Southampton - Hull City, wynik końcowy 1-2

Spotkanie między Southampton i Hull City dnia 2024-02-20 19:45 na obiekcie St. Mary's Stadium - 1-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do spotkania pomiędzy drużynami Southampton i Hull City, które odbyło się na St. Mary's Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem Hull City 2-1, pomimo że goście prowadzili 2-0 na przerwie. Starcie miało miejsce 6 dni temu, dokładnie 20 lutego o godzinie 19:45. Zobaczymy, jak ta porażka wpłynie na dalsze losy obu drużyn w dalszej części sezonu.

Southampton vs Millwall, wynik końcowy 1-2

Southampton - Millwall, wynik spotkania: 1-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy zespołami Southampton i Millwall. Mecz odbył się w St. Mary's Stadium dwa dni temu, gdzie obie drużyny zmierzyły się w pełnym napięcia pojedynku. Ostatecznie to goście z Millwall wywieźli pełną pulę punktów, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Czy Southampton zdoła się odbudować po tej porażce?

Bristol City kontra Southampton, wynik końcowy 3-1

Mecz Bristol City - Southampton zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Ashton Gate Stadium dnia 2024-02-13 20:00

Wczorajszy wieczór na Ashton Gate Stadium był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy drużynami Bristol City i Southampton w ramach 32. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że wynik na przerwę utrzymywał się na remisowym 0-0. Mecz odbył się 13 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a emocje na stadionie nie zawiodły fanów obu drużyn.

West Brom - Southampton, wynik 0-2

Na obiekcie The Hawthorns dnia 2024-02-16 20:00 odbył się mecz West Brom kontra Southampton: wynik 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy West Brom a Southampton na stadionie The Hawthorns zakończył się zwycięstwem gości wynikiem 0-2. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem ekipy z Southampton 0-1, a ostateczny wynik na korzyść drużyny gości ustalono po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Spotkanie należało do kolejki 33 Championship i odbyło się 16 lutego o godzinie 20:00.

Mecz Southampton vs Huddersfield, wynik 5-3

Southampton - Huddersfield, wynik spotkania 5-3

W dniu 10 lutego 2024 roku na stadionie St. Mary's Stadium odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Southampton i Huddersfield. Spotkanie w ramach 31. kolejki Championship przyniosło wiele goli i zwrotów akcji, zakończone zostało wynikiem 5-3 na korzyść gospodarzy. Pomimo trudnego początku, Southampton zdołało odwrócić losy meczu i zdobyć cenne trzy punkty.

Mecz Rotherham kontra Southampton, wynik 0-2

Dnia 2024-02-03 15:00 odbyło się spotkanie Rotherham - Southampton zakończone wynikiem 0-2

W ostatnim meczu rozgrywanym w ramach 30. kolejki Championship, drużyna Rotherham podejmowała na swoim stadionie zespół Southampton. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:0. Spotkanie odbyło się pięć dni temu, 3 lutego o godzinie 15:00 na AESSEAL New York Stadium.

Swansea kontra Southampton, wynik 1-3

Swansea vs Southampton, wynik spotkania: 1-3

W miniony weekend doszło do starcia pomiędzy drużynami Swansea i Southampton w ramach 28. kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 1-3, z gośćmi prowadzącymi 3-1 już na przerwie. Wydarzenia z tego starcia z pewnością wzbudzą wiele emocji wśród kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Norwich kontra Southampton 1-1

Na obiekcie Carrow Road odbył się mecz pomiędzy Norwich oraz Southampton zakończony wynikiem 1-1

Dzisiaj na stadionie Carrow Road odbył się mecz pomiędzy drużynami Norwich i Southampton w ramach 26. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-0. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom rywalizacji, co sprawiło, że mecz ten dostarczył kibicom wiele emocji.