Mecz Chelsea vs Southampton, wynik końcowy 3-1

Chelsea vs Southampton 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea a Southampton wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Southampton.

Gole strzelali: T. Chalobah 9' 1-0 R. Loftus-Cheek J. Ward-Prowse 61' 1-1 T. Werner 84' 2-1 C. Azpilicueta B. Chilwell 89' 3-1

Żółte kartki Chelsea: T. Tuchel 44' T. Silva 55'

Żółte kartki Southampton: O. Romeu 34' M. Salisu 90' M. Djenepo 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Southampton: J. Ward-Prowse 77'

Główny sędzia spotkania - M. Atkinson. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Chelsea stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Malmo FF i Norwich natomiast Southampton podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Składające się z zdolnych zawodników drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. T. Tuchel O. Romeu często zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom mnóstwo emocji. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Systematycznie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz bramki, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Chelsea oraz Southampton w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.