Southampton - Burnley, wynik spotkania 2-2

W dniu 2021-10-23 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu między Southampton oraz Burnley wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Cornet 13' 0-1 M. Lowton V. Livramento 41' 1-1 N. Redmond A. Broja 50' 2-1 I. Diallo M. Cornet 57' 2-2 A. Westwood

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 81'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 42' Jay Rodriguez 70' Ashley Westwood 72'

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu to Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Watford i Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Chelsea.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Mohamed Elyounoussi Jack Cork raz za razem zapewniły wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się idealnie wyliczone gole czy asysty, brutalne faule, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Southampton oraz Burnley z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.