Na obiekcie Anfield dnia 2021-11-27 15:00 miał miejsce mecz Liverpool vs Southampton - 4-0

Liverpool vs Southampton, wynik 4-0.

Pierwsza połowa spotkania między Liverpool oraz Southampton zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Anfield odbył się mecz ligi Premier League kolejki 13 pomiędzy Liverpool a Southampton.

Gole strzelali: Diogo Jota 2' 1-0 A. Robertson Diogo Jota 32' 2-0 Mohamed Salah Thiago Alcântara 37' 3-0 V. van Dijk 52' 4-0 T. Alexander-Arnold

Żółte kartki Liverpool:

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 11'

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Liverpool stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Wolves oraz AC Milan. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Arsenal.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jan Bednarek nieustannie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między graczami zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Liverpool oraz Southampton i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Anfield.