Arsenal - Southampton, wynik spotkania: 3-0

Arsenal - Southampton, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Arsenal i Southampton zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-12-11 15:00 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Arsenal oraz Southampton.

Gole strzelali: A. Lacazette 21' 1-0 B. Saka M. Ødegaard 27' 2-0 K. Tierney Gabriel Magalhães 62' 3-0 Gabriel Martinelli

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Magalhães 3' Bukayo Saka 17'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Arsenal zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Sunderland natomiast Southampton z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz West Ham.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Gabriel Magalhães często gwarantują swoim fanom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Obserwujemy brutalne faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Arsenal i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Emirates Stadium.