Dnia 2021-12-15 19:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Crystal Palace oraz Southampton - końcowy wynik 2-2

W dniu 2021-12-15 19:30 na stadionie Selhurst Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Crystal Palace oraz Southampton.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Crystal Palace a Southampton zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: W. Zaha 2' 1-0 O. Édouard J. Ward-Prowse 32' 1-1 A. Broja 36' 1-2 K. Walker-Peters J. Ayew 65' 2-2

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 25' James Tomkins 73'

Żółte kartki Southampton: Valentino Livramento 67' Mohammed Salisu 84' Lyanco 88' Willy Caballero 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Norwich oraz West Ham. Kolejno natomiast Southampton z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Newcastle.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Marc Guéhi Valentino Livramento wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Nieustannie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, że zmagania nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Crystal Palace oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Selhurst Park.