Dnia 2021-12-26 15:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy West Ham oraz Southampton: wynik końcowy 2-3

Dnia 2021-12-26 15:00 na stadionie London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy West Ham a Southampton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Ham a Southampton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: M. Elyounoussi 8' 0-1 K. Walker-Peters M. Antonio 49' 1-1 C. Dawson J. Ward-Prowse 61' 1-2 S. Benrahma 64' 2-2 J. Bowen J. Bednarek 70' 2-3 J. Ward-Prowse

Żółte kartki West Ham: Declan Rice 34' Craig Dawson 60' Jarrod Bowen 68'

Żółte kartki Southampton: Armando Broja 66' Jan Bednarek 85' Kyle Walker-Peters 90'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Leeds natomiast Southampton podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Swansea.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu śledzą ciekawe poczynania w lidze Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Declan Rice Armando Broja nieustannie sprawiają swoim wiernym sympatykom wiele przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Systematycznie trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak West Ham oraz Southampton w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, London Stadium.