Southampton - Tottenham, wynik spotkania 1-1

Dnia 2021-12-28 15:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Tottenham.

Pierwsza połowa meczu między Southampton a Tottenham zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 25' 1-0 H. Kane 41' 1-1

Żółte kartki Southampton: Kyle Walker-Peters 13' Mohammed Salisu 27' Mohammed Salisu 39' Adam Armstrong 51'

Żółte kartki Tottenham: Sergio Reguilón 45' Harry Winks 69'

Czerwone kartki Southampton: Mohammed Salisu 39'

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Southampton zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Brentford i Wolves. Kolejno natomiast Tottenham z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Morecambe i Chelsea.

Liczni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Kyle Walker-Peters Sergio Reguilón nierzadko zagwarantowały własnym stałym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi są zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania nudne. Natrafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Southampton oraz Tottenham jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. Mary's Stadium.