Spotkanie Southampton vs Brentford, wynik 4-1

Southampton vs Brentford zakończony wynikiem 4-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Southampton a Brentford wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-01-11 19:45 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Southampton a Brentford.

Gole strzelali: J. Bednarek 5' 1-0 J. Ward-Prowse V. Janelt 23' 1-1 B. Mbeumo Álvaro Fernández 37' 2-1 A. Broja 49' 3-1 Oriol Romeu C. Adams 70' 4-1 I. Diallo

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Southampton stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Tottenham. Kolejno natomiast Brentford z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Everton.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Ivan Toney nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Walki między graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League. Southampton oraz Brentford i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, St. Mary's Stadium.