Spotkanie Wolves - Southampton, wynik końcowy 3-1

W dniu 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Wolves a Southampton.

Pierwsza część spotkania między Wolves a Southampton zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: R. Jiménez 37' 1-0 C. Coady 59' 2-0 J. Ward-Prowse 84' 2-1 Adama Traoré 90' 3-1 R. Aït Nouri

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 43' Raúl Jiménez 62'

Żółte kartki Southampton: Lyanco 58' James Ward-Prowse 86' Mohammed Salisu 87'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wolves stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Norwich i Arsenal natomiast Southampton zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Tottenham.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Daniel Podence Lyanco nieustannie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to zmagania statyczne. Natrafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Wolves i Southampton z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Molineux Stadium.