Na stadionie St. Mary's Stadium miało miejsce spotkanie Southampton vs Manchester City zakończone wynikiem 1-1

Southampton vs Manchester City, wynik 1-1. W dniu 2022-01-22 17:30 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Southampton a Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu między Southampton i Manchester City wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: K. Walker-Peters 7' 1-0 N. Redmond Aymeric Laporte 65' 1-1 K. De Bruyne

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 33' Stuart Armstrong 79' Mohamed Elyounoussi 90'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Southampton zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Tottenham i Manchester United a Manchester City zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Norwich.

Dzisiaj kibice śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Jan Bednarek nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że potyczki przynudzają. Regularnie zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Southampton i Manchester City oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, St. Mary's Stadium.