Na obiekcie Old Trafford miał miejsce mecz Manchester United - Southampton zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester United a Southampton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-02-12 12:30 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Manchester United a Southampton.

Gole strzelali: J. Sancho 21' 1-0 M. Rashford C. Adams 48' 1-1 M. Elyounoussi

Żółte kartki Manchester United: Marcus Rashford 16' Scott McTominay 31' Paul Pogba 85' Jesse Lingard 90'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester United zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Atletico Madrid. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz West Ham.

Coraz częściej wierni fani śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Marcus Rashford niejednokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to mecze statyczne. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League. Manchester United oraz Southampton jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Old Trafford.