Mecz Tottenham vs Southampton zakończony wynikiem 2-3

W dniu 2022-02-09 19:45 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Tottenham oraz Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham a Southampton wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: J. Bednarek 18' 1-0 A. Broja 23' 1-1 R. Perraud Son Heung-Min 70' 2-1 Lucas Moura M. Elyounoussi 80' 2-2 J. Ward-Prowse C. Adams 82' 2-3 J. Ward-Prowse

Żółte kartki Tottenham: Davinson Sánchez 59' Cristian Romero 90'

Żółte kartki Southampton: Romain Perraud 76' Oriol Romeu 77' Fraser Forster 84'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania to David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Tottenham stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Leeds. Kolejno natomiast Southampton z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz West Ham.

Dzisiaj wierni kibice z zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Davinson Sánchez Romain Perraud nierzadko zaserwowały kapitalnym fanom wiele przeżyć. Systematycznie trafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Premier League. Tottenham i Southampton jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.