Mecz między Southampton i Everton dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie St. Mary's Stadium: 2-0

Southampton kontra Everton zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza część spotkania między Southampton a Everton zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-19 15:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Everton.

Gole strzelali: S. Armstrong 52' 1-0 C. Adams S. Long 84' 2-0 V. Livramento

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Everton: Allan 15' Dominic Calvert-Lewin 39'

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter spotkania - Andy Madley, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami West Ham i Aston Villa. Kolejno natomiast Everton podejmie Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Boreham Wood i Tottenham.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Allan nieustannie serwują swoim miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki męczą fana. Stale zdarzają się idealne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Southampton oraz Everton jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak St. Mary's Stadium.