Mecz Aston Villa vs Southampton zakończony wynikiem 4-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Aston Villa a Southampton zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa oraz Southampton.

Gole strzelali: O. Watkins 9' 1-0 D. Ings Douglas Luiz 44' 2-0 Philippe Coutinho Philippe Coutinho 52' 3-0 D. Ings D. Ings 54' 4-0 M. Cash

Żółte kartki Aston Villa: Ollie Watkins 74'

Żółte kartki Southampton: Oriol Romeu 68'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter meczu - Peter Bankes, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Aston Villa zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Arsenal natomiast Southampton podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Manchester City.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Ollie Watkins Oriol Romeu stale serwują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Aston Villa i Southampton w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Villa Park.