Spotkanie Southampton kontra Newcastle zakończone wynikiem 1-2

Southampton kontra Newcastle 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Southampton oraz Newcastle wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-03-10 19:30 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 21 pomiędzy Southampton a Newcastle.

Gole strzelali: S. Armstrong 25' 1-0 C. Wood 32' 1-1 J. Shelvey Bruno Guimarães 52' 1-2 D. Burn

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 72'

Żółte kartki Newcastle: Jacob Murphy 16'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia meczu to Kevin Friend, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Leeds. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Jan Bednarek Jacob Murphy często sprawiają fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii gole oraz asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Southampton oraz Newcastle jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.