Spotkanie pomiędzy Southampton i Watford na stadionie St. Mary's Stadium dnia 2022-03-13 14:00: 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Southampton a Watford wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-03-13 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Watford.

Gole strzelali: J. Hernández 14' 0-1 J. Hernández 34' 0-2 J. Kucka M. Elyounoussi 45' 1-2 C. Adams

Żółte kartki Southampton: Romain Perraud 48' Oriol Romeu 65' Jan Bednarek 76'

Żółte kartki Watford: Cucho Hernández 60' Moussa Sissoko 85'

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia meczu - Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leeds natomiast Watford zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Leeds.

Wielu fanów śledzi interesujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak Romain Perraud Cucho Hernández wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Southampton oraz Watford z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.