Dnia 2022-04-02 14:00 na obiekcie Elland Road miało miejsce spotkanie Leeds - Southampton zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Leeds i Southampton wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Elland Road rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Southampton.

Gole strzelali: J. Harrison 29' 1-0 J. Ward-Prowse 49' 1-1

Żółte kartki Leeds: Luke Ayling 58'

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 63'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia spotkania - Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Chelsea i Crystal Palace a Southampton podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Burnley.

Wierni kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Luke Ayling Mohamed Elyounoussi nieprzerwanie sprawiają wyborowym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nudzą kibica. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Leeds i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Elland Road.