Dnia 2022-04-16 14:00 na obiekcie St. Mary's Stadium miał miejsce mecz Southampton - Arsenal: wynik 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Southampton a Arsenal zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-16 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy Southampton a Arsenal.

Gole strzelali: J. Bednarek 44' 1-0 M. Elyounoussi

Żółte kartki Southampton: Armando Broja 56' Shane Long 90'

Żółte kartki Arsenal: Ben White 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Southampton stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Brighton i Crystal Palace natomiast Arsenal zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i West Ham.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Armando Broja Ben White często zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nudzą fana. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Southampton oraz Arsenal z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, St. Mary's Stadium.