Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz między Southampton i Crystal Palace zakończony wynikiem 1-2

Southampton vs Crystal Palace 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Southampton i Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Southampton a Crystal Palace.

Gole strzelali: Oriol Romeu 9' 1-0 J. Ward-Prowse E. Eze 60' 1-1 N. Clyne W. Zaha 90' 1-2 J. McArthur

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 16'

Żółte kartki Crystal Palace: Jean-Philippe Mateta 16' James McArthur 38' Joel Ward 45'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Liverpool i Leicester. Kolejno natomiast Crystal Palace z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Everton.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Jan Bednarek Jean-Philippe Mateta raz za razem zapewniają kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania nudzą kibica. Nieprzerwanie trafiamy na wspaniałe bramki i asysty, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Southampton i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, St. Mary's Stadium.