Dnia 2022-05-22 15:00 miał miejsce mecz Leicester kontra Southampton: 4-1

Leicester kontra Southampton wynik meczu 4-1. Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Leicester a Southampton.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leicester oraz Southampton zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: J. Maddison 49' 1-0 J. Vardy 74' 2-0 H. Barnes J. Ward-Prowse 79' 2-1 Ayoze Pérez 81' 3-1 J. Maddison Ayoze Pérez 90' 4-1 Ricardo Pereira

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Southampton: Oriol Romeu 70'

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia spotkania to Jonathan Moss, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Leicester stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Southampton zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Oriol Romeu raz za razem gwarantują wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Leicester oraz Southampton jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak King Power Stadium.