Tottenham kontra Southampton, wynik spotkania 4-1

Pierwsza połowa meczu między Tottenham a Southampton zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Tottenham i Southampton.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 12' 0-1 M. Djenepo R. Sessegnon 21' 1-1 D. Kulusevski E. Dier 31' 2-1 Son Heung-Min M. Salisu 61' 3-1 D. Kulusevski 63' 4-1 Emerson

Żółte kartki Tottenham: Ryan Sessegnon 24' Rodrigo Bentancur 75' Yves Bissouma 88'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tottenham zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Wolves i Nottingham Forest a Southampton podejmie Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Manchester United.

Fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak Ryan Sessegnon nierzadko zapewniły kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi są zagorzałe, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. Natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Tottenham i Southampton w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.