Na obiekcie King Power Stadium miał miejsce mecz Leicester vs Southampton: wynik końcowy 1-2

Pierwsza połowa meczu między Leicester a Southampton zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie King Power Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Leicester a Southampton.

Gole strzelali: J. Maddison 54' 1-0 C. Adams 68' 1-1 A. Bella-Kotchap C. Adams 84' 1-2 J. Ward-Prowse

Żółte kartki Leicester: Patson Daka 76' James Maddison 90'

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 64' Joe Aribo 82' Roméo Lavia 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Leicester zmierzy się już z Stockport County, następne spotkania z drużynami Chelsea i Manchester United. Kolejno natomiast Southampton z Cambridge United. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Chelsea.

Wierni fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Patson Daka Mohamed Elyounoussi wielokrotnie sprawiają kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą fana. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Leicester i Southampton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, King Power Stadium.