Wolves kontra Southampton, wynik meczu: 1-0

Pierwsza połowa meczu między Wolves a Southampton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-09-03 14:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Wolves oraz Southampton.

Gole strzelali: Daniel Podence 45' 1-0 Matheus Nunes

Żółte kartki Wolves: Jonny Otto 27' João Moutinho 76' Rúben Neves 81' Gonçalo Guedes 90'

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 45' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Wolves zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz West Ham. Kolejno natomiast Southampton z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Everton.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Jonny Otto Ibrahima Diallo nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami bywają nader zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że potyczki męczą fana. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska sportowe ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wolves i Southampton i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.