Spotkanie między Southampton oraz Chelsea zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-08-30 18:45 na obiekcie St. Mary's Stadium

Southampton - Chelsea, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Southampton a Chelsea zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-08-30 18:45 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Southampton a Chelsea.

Gole strzelali: R. Sterling 23' 0-1 R. Lavia 28' 1-1 A. Armstrong 45' 2-1 R. Perraud

Żółte kartki Southampton: Mohammed Salisu 53' James Ward-Prowse 64'

Żółte kartki Chelsea: Christian Pulišić 80'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Southampton stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Everton natomiast Chelsea podejmie Dinamo Zagreb. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz Red Bull Salzburg.

Kibice śledzą starcia ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Mohammed Salisu Christian Pulišić stale sprawiają fantastycznym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania przynudzają. Obserwujemy nieczyste faule, przepiękne asysty i gole gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Southampton oraz Chelsea z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St. Mary's Stadium.