Spotkanie Wolves - Southampton, wynik końcowy 1-0

Wolves - Southampton 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Wolves a Southampton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie Molineux Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Wolves a Southampton.

Gole strzelali: Daniel Podence 45' 1-0 Matheus Nunes

Żółte kartki Wolves: Jonny Otto 27' João Moutinho 76' Rúben Neves 81' Gonçalo Guedes 90'

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 45' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wolves stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz West Ham a Southampton z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Everton.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Jonny Otto Ibrahima Diallo bardzo często zagwarantowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami są nader zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Wolves i Southampton i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Molineux Stadium.