Manchester City kontra Southampton, wynik spotkania: 4-0

Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Manchester City oraz Southampton.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Manchester City a Southampton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: João Cancelo 20' 1-0 P. Foden P. Foden 32' 2-0 K. De Bruyne R. Mahrez 49' 3-0 Rodri E. Haaland 65' 4-0 João Cancelo

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Southampton: Kyle Walker-Peters 21'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania to Andy Madley, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Manchester City zmierzy się już z FC Copenhagen, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Arsenal. Kolejno natomiast Southampton z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Arsenal.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Kyle Walker-Peters nieprzerwanie serwują własnym wiernym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty i gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami są nader zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Manchester City oraz Southampton w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Etihad Stadium.