Mecz Southampton kontra Newcastle na obiekcie St. Mary's Stadium dnia 2022-11-06 14:00: wynik 1-4

Southampton kontra Newcastle zakończony wynikiem 1-4.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Southampton oraz Newcastle wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Newcastle.

Gole strzelali: M. Almirón 35' 0-1 C. Wood 58' 0-2 J. Murphy J. Willock 62' 0-3 K. Trippier R. Perraud 89' 1-3 M. Salisu Bruno Guimarães 90' 1-4 A. Saint-Maximin

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 75'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Sheffield Wednesday, następne spotkania z drużynami Liverpool i Brighton a Newcastle zmierzy się z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Leicester.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Roméo Lavia częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Walki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Trafiamy na wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League. Southampton oraz Newcastle jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, St. Mary's Stadium.