Mecz Liverpool - Southampton zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-11-12 15:00 na stadionie Anfield

Liverpool - Southampton, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Liverpool a Southampton wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-11-12 15:00 na obiekcie sportowym Anfield odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Liverpool a Southampton.

Gole strzelali: Roberto Firmino 6' 1-0 A. Robertson C. Adams 9' 1-1 J. Ward-Prowse D. Núñez 21' 2-1 H. Elliott D. Núñez 42' 3-1 A. Robertson

Żółte kartki Liverpool:

Żółte kartki Southampton: Duje Ćaleta-Car 5' Mohammed Salisu 66'

Czerwone kartki Liverpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Liverpool zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Leicester. Kolejno natomiast Southampton podejmie Lincoln. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Fulham.

Bardzo często fani śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Duje Ćaleta-Car systematycznie sprawiają wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się spektakularne asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Liverpool i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Anfield.