Mecz Southampton - Brighton, wynik 1-3

Southampton - Brighton, wynik końcowy 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Southampton oraz Brighton wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Brighton.

Gole strzelali: A. Lallana 14' 0-1 S. March R. Perraud 35' 0-2 S. March 56' 0-3 J. Veltman J. Ward-Prowse 73' 1-3

Żółte kartki Southampton: Joe Aribo 60'

Żółte kartki Brighton: Robert Sánchez 73' Moisés Caicedo 86'

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania - Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Southampton stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Crystal Palace. Kolejno natomiast Brighton z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Middlesbrough.

Dzisiaj oddani kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Joe Aribo Robert Sánchez wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często natrafiamy na książkowe bramki oraz asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Southampton oraz Brighton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. Mary's Stadium.