Na obiekcie Goodison Park miał miejsce mecz Everton vs Southampton - wynik końcowy 1-2

Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Everton a Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton a Southampton wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: A. Onana 39' 1-0 D. Gray J. Ward-Prowse 46' 1-1 C. Adams J. Ward-Prowse 78' 1-2

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 14' Ibrahima Diallo 69' Lyanco 90'

Czerwone kartki Everton:

Główny sędzia spotkania - John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Everton zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Liverpool. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Blackpool.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Roméo Lavia nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki nużące. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Everton oraz Southampton z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Goodison Park.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - Sprawdź link!