Spotkanie Brentford - Southampton zakończone wynikiem 3-0

Brentford - Southampton, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Brentford i Southampton wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-02-04 15:00 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Southampton.

Gole strzelali: B. Mee 41' 1-0 B. Mbeumo B. Mbeumo 44' 2-0 Y. Wissa M. Jensen 80' 3-0 R. Henry

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 64'

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 59' Mohammed Salisu 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter spotkania - Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Brentford zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Manchester United a Southampton zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Leeds.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Ivan Toney Roméo Lavia nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki czy asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nader zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich znanych zespołów jak Brentford i Southampton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Gtech Community Stadium.