Na stadionie St. Mary's Stadium dnia 2023-02-11 15:00 odbył się mecz Southampton vs Wolves zakończony wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Southampton i Wolves wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-02-11 15:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Southampton i Wolves.

Gole strzelali: C. Alcaraz 24' 1-0 J. Bednarek 72' 1-1 João Gomes 87' 1-2

Żółte kartki Southampton: James Ward-Prowse 35' Ainsley Maitland-Niles 37'

Żółte kartki Wolves: Mario Lemina 9' Nélson Semedo 23' Mario Lemina 27' Rayan Aït Nouri 30'

Czerwone kartki Wolves: Mario Lemina 27'

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Southampton stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds i Leicester a Wolves podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Liverpool.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi James Ward-Prowse Mario Lemina stale serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania między graczami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze męczą. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Southampton i Wolves oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.