Chelsea vs Southampton, wynik meczu - 0-1

Chelsea vs Southampton 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea i Southampton wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-02-18 15:00 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Chelsea oraz Southampton.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 45' 0-1

Żółte kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 4' Kepa Arrizabalaga 87' Mateo Kovačić 90'

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia -5' Armel Bella-Kotchap 16' Stuart Armstrong 45' Sékou Mara 75' James Ward-Prowse 90' Romain Perraud 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - David Coote, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chelsea stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Borussia Dortmund natomiast Southampton z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Grimsby oraz Leicester.

Bardzo często wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Kalidou Koulibaly Roméo Lavia stale serwują pierwszorzędnym miłośnikom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Chelsea i Southampton z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stamford Bridge.