Mecz Southampton - Tottenham zakończony wynikiem 3-3

Southampton - Tottenham wynik 3-3. Dnia 2023-03-18 15:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Southampton a Tottenham.

Pierwsza połowa meczu między Southampton i Tottenham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: Pedro Porro 45' 0-1 Son Heung-Min C. Adams 46' 1-1 T. Walcott H. Kane 65' 1-2 D. Kulusevski I. Perišić 74' 1-3 T. Walcott 77' 2-3 S. Mara J. Ward-Prowse 90' 3-3

Żółte kartki Southampton: Kamaldeen Sulemana 87'

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 85'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Southampton stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Manchester City i Crystal Palace natomiast Tottenham zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Bournemouth.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Kamaldeen Sulemana Oliver Skipp raz za razem zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy wyśmienite bramki i asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że widowiska męczą kibica. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League. Southampton i Tottenham jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.