Mecz między Southampton i Manchester City zakończony wynikiem 1-4 na obiekcie St. Mary's Stadium

W dniu 2023-04-08 16:30 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Southampton i Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Southampton a Manchester City wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: E. Haaland 45' 0-1 K. De Bruyne J. Grealish 58' 0-2 E. Haaland 68' 0-3 J. Grealish S. Mara 72' 1-3 M. Djenepo J. Álvarez 75' 1-4

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Manchester City: John Stones 36' Erling Haaland 56'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania to Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Southampton stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Arsenal i Bournemouth. Kolejno natomiast Manchester City z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Bayern Munich.

Bardzo często kibice śledzą fascynujące poczynania ligi Premier League. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze jak John Stones wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Bardzo często obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Southampton i Manchester City w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, St. Mary's Stadium.