Na stadionie St. Mary's Stadium miał miejsce mecz Southampton - Crystal Palace zakończony wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między Southampton i Crystal Palace wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-04-15 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Southampton a Crystal Palace.

Gole strzelali: E. Eze 54' 0-1 E. Eze 68' 0-2 C. Doucouré

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 52' Armel Bella-Kotchap 90' Jan Bednarek 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 43'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Southampton stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Newcastle natomiast Crystal Palace z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i West Ham.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Roméo Lavia Joachim Andersen często zaserwowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Southampton i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak St. Mary's Stadium.