Mecz Newcastle kontra Southampton zakończony wynikiem 3-1 na stadionie St. James' Park

Newcastle kontra Southampton wynik meczu 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle oraz Southampton zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-04-30 13:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 34 pomiędzy Newcastle a Southampton.

Gole strzelali: S. Armstrong 41' 0-1 K. Sulemana C. Wilson 54' 1-1 A. Isak T. Walcott 79' 2-1 C. Wilson 81' 3-1

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 79'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong -5' Jan Bednarek 4' Kyle Walker-Peters 56' Roméo Lavia 72'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter spotkania - Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Brighton. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz Brighton.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych graczy drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Joelinton Stuart Armstrong wielokrotnie serwują własnym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, St. James' Park.