Mecz Nottingham Forest - Southampton zakończony wynikiem 4-3 na stadionie The City Ground dnia 2023-05-08 19:00

Nottingham Forest - Southampton wynik 4-3.

Po pierwszej połowie meczu między Nottingham Forest i Southampton wynik to 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-3.

Dnia 2023-05-08 19:00 na stadionie The City Ground odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Nottingham Forest a Southampton.

Gole strzelali: T. Awoniyi 18' 1-0 B. Johnson T. Awoniyi 21' 2-0 Danilo C. Alcaraz 25' 2-1 S. Armstrong M. Gibbs-White 44' 3-1 Lyanco 51' 3-2 J. Ward-Prowse Danilo 73' 4-2 M. Gibbs-White J. Ward-Prowse 90' 4-3

Żółte kartki Nottingham Forest: Renan Lodi 78'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nottingham Forest stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Brighton. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak Renan Lodi niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wiele emocji. Stale zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż mecze nudzą. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Premier League. Nottingham Forest i Southampton i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The City Ground.