Mecz Southampton kontra Fulham zakończony wynikiem 0-2

Pierwsza połowa meczu między Southampton a Fulham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-05-13 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Southampton a Fulham.

Gole strzelali: Carlos Vinícius 48' 0-1 H. Reed A. Mitrović 72' 0-2 H. Wilson

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 53' Moussa Djenepo 77'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Southampton stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Liverpool i Crystal Palace natomiast Fulham zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Roméo Lavia nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, nieczyste faule, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Southampton oraz Fulham i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, St. Mary's Stadium.