Na obiekcie Carrow Road miał miejsce mecz pomiędzy Norwich i Southampton: wynik końcowy 2-1

Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Norwich a Southampton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Southampton zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: C. Adams 4' 0-1 A. Armstrong T. Pukki 7' 1-1 M. Aarons G. Hanley 79' 2-1 B. Gilmour

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 64' Mathias Normann 90' Tim Krul 90'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 64' Kyle Walker-Peters 71'

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu to Martin Atkinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Newcastle i Tottenham. Kolejno natomiast Southampton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Brighton.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Brandon Williams Jan Bednarek nieprzerwanie gwarantują kapitalnym fanom wiele emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż spotkania męczą kibica. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Norwich i Southampton z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Carrow Road.