Na obiekcie Selhurst Park miało miejsce spotkanie Crystal Palace - Southampton - wynik 1-0

W dniu 2022-10-29 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Crystal Palace a Southampton.

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace oraz Southampton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: O. Édouard 38' 1-0 T. Mitchell

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 31' Odsonne Édouard 61' Tyrick Mitchell 82'

Żółte kartki Southampton: Lyanco 31' Mohammed Salisu 40' Mohamed Elyounoussi 45'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Newcastle i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Southampton z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Wednesday i Liverpool.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które startują w lidze Premier League. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Wilfried Zaha Lyanco nierzadko zagwarantowały fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między drużynami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Natrafiamy na spektakularne asysty czy gole, bezwzględne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Crystal Palace oraz Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.