Southampton - QPR, wynik spotkania 2-1

Southampton - QPR 2-1. W dniu 2023-08-26 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 4 pomiędzy Southampton a QPR.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Southampton i QPR zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Edozie 30' 1-0 R. Manning J. Colback 32' 1-1 A. Armstrong 64' 2-1 R. Manning

Żółte kartki Southampton: Ryan Manning 11' Stuart Armstrong 19' Carlos Alcaraz 29' Ryan Fraser 90'

Żółte kartki QPR: Stephen Duke-McKenna 88' Samuel Field 89'

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania - James Bell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Ipswich natomiast QPR z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Swansea.

Liczni fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Ryan Manning Stephen Duke-McKenna raz za razem zaserwowały swoim miłośnikom mnóstwo emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, niezwykłe asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Southampton i QPR z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak St. Mary's Stadium.