Mecz Southampton - Chelsea zakończony wynikiem 0-6

Dnia 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Southampton a Chelsea.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Southampton a Chelsea zakończyła się 0-4. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-6.

Gole strzelali: Marcos Alonso 8' 0-1 M. Mount M. Mount 16' 0-2 T. Werner 22' 0-3 K. Havertz 31' 0-4 T. Werner 49' 0-5 M. Mount 54' 0-6

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 60'

Żółte kartki Chelsea:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu to Kevin Friend, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Southampton stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Brighton natomiast Chelsea z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Arsenal.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Jan Bednarek nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Często zdarzają się efektowne asysty oraz bramki, bezlitosne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. To też warto oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Southampton oraz Chelsea jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, St. Mary's Stadium.