Na obiekcie Turf Moor dnia 2022-04-21 18:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy Burnley oraz Southampton zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2022-04-21 18:45 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Burnley a Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley a Southampton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: C. Roberts 12' 1-0 J. Brownhill N. Collins 44' 2-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 38' James Tarkowski 73'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 73' Romain Perraud 79'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Tottenham. Kolejno natomiast Southampton podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Liverpool.

Fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Jack Cork Jan Bednarek często gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami futbolowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nas nudzą. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty czy gole, bezlitosne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Burnley oraz Southampton i ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Turf Moor.