Mecz Leeds kontra Southampton na obiekcie Elland Road - 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Leeds oraz Southampton wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-02-25 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Leeds a Southampton.

Gole strzelali: Junior Firpo 77' 1-0 J. Harrison

Żółte kartki Leeds: Wilfried Gnonto -5' Patrick Bamford 83'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong 58' Roméo Lavia 85' Ibrahima Diallo 90' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania to Peter Bankes, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Leeds zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Brighton natomiast Southampton z Grimsby. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Manchester United.

Dzisiaj kibice śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Wilfried Gnonto Stuart Armstrong wielokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania statyczne. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Leeds oraz Southampton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Elland Road.