Mecz Sunderland vs Southampton dnia 2023-09-02 11:30 - wynik 5-0

Sunderland vs Southampton wynik meczu 5-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sunderland a Southampton zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

W dniu 2023-09-02 11:30 na stadionie Stadium of Light rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Sunderland oraz Southampton.

Gole strzelali: J. Clarke 1' 1-0 T. Hume P. Ekwah 7' 2-0 A. Ba P. Ekwah 45' 3-0 B. Dack 48' 4-0 C. Rigg 90' 5-0 J. Bennette

Żółte kartki Sunderland: Abdoullah Ba 39' Luke O'Nien 43'

Żółte kartki Southampton: Sékou Mara 35' Che Adams 69'

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Sunderland stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Cardiff natomiast Southampton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Ipswich oraz Middlesbrough.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Abdoullah Ba Sékou Mara nieraz zaserwowały wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty czy bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, że widowiska przynudzają. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship. Sunderland i Southampton jak ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadium of Light.