Mecz Brighton vs Southampton dnia 2023-05-21 13:00 na obiekcie The American Express Community Stadium: wynik końcowy 3-1

Pierwsza połowa meczu między Brighton a Southampton zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-05-21 13:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Brighton a Southampton.

Gole strzelali: E. Ferguson 29' 1-0 A. Mac Allister E. Ferguson 40' 2-0 K. Mitoma M. Elyounoussi 58' 2-1 J. Ward-Prowse P. Groß 69' 3-1 L. Colwill

Żółte kartki Brighton: Joël Veltman 72' Facundo Buonanotte 90'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 14' Carlos Alcaraz 34' Mohamed Elyounoussi 43' James Ward-Prowse 64' James Bree 67'

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Brighton stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Liverpool. Kolejno natomiast Southampton podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki ligi Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Joël Veltman Jan Bednarek nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nużące. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, przepiękne gole i asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Brighton i Southampton jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, The American Express Community Stadium.