Na obiekcie Brentford Community Stadium dnia 2022-05-07 14:00 odbył się mecz Brentford vs Southampton: 3-0

Po pierwszej połowie meczu między Brentford a Southampton wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-05-07 14:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Brentford a Southampton.

Gole strzelali: P. Jansson 13' 1-0 I. Toney Y. Wissa 14' 2-0 C. Eriksen K. Ajer 79' 3-0 C. Nørgaard

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 17'

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Liverpool. Kolejno natomiast Southampton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Ibrahima Diallo wielokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wiele emocji. Potyczki między graczami są zagorzałe, rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Wielokrotnie trafiamy na spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Brentford i Southampton jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Brentford Community Stadium.